logo

Home

Vítáme Vás na našich stránkách!

  Fotografování znamená výzvu! Výzvu zachytit neopakovatelné okamžiky, tak aby Vám vykouzlily úsměv na tváři a hřejivý pocit u srdce i ve chvílích, kdy jsou tyto okamžiky už dávno minulé. Dělat lidi šťastnými. To je naše krédo, kterým se snažíme řídit.

Fotografování znamená výzvu!

  Konkurence je v dnešní době opravdu velká a tak se snažíme zákazníkům nabídnout fotografování trochu komplexněji. Proto nabízíme rozmanité druhy fotografických stylů, jako je klasická portrétní fotografie, fashion, glamour, boudoir, akt a to jak v interiéru, tak i v exteriéru. Nesmíme zapomenout ani na reportážní fotografii z Vašich oslav, večírků a jiných společenských událostí, která v současnosti sklízí, především díky sociálním sítím, velké obliby. A samozřejmě kombinace reportážní a portrétní fotografie dává dohromady svatební fotografii, kterou u nás můžete žádat taktéž.

Snažíme se zákazníkům nabídnout fotografování trochu komplexněji.

  Naše služby nabízíme za přijatelných cenových podmínek a pokud nás oslovíte s projektem, který bude zajímavý a oboustranně přínosný, jsme ochotni nabídnout i individuální podmínky.

Ohlédnutí za svatební sezonou 2013 neleznete na Youtube zde.

Děkujeme za návštěvu

VyfoťMě.cz